Kategorije izdelkov

Računalništvo

Računalništvo

Podkategorije

Primerjaj izdelek (0)


10/100BASE-TX v 100B…

10/100BASE-TX v 100B…

MMF SC pretvornik, 2km..

66.43€ Brez DDV: 54.45€

10/100BASE-TX v 100B…

10/100BASE-TX v 100B…

MMF ST pretvornik..

66.43€ Brez DDV: 54.45€

100 kosov konetkorja…

100 kosov konetkorja…

Equip modularni konektor RJ-12 za telefonske kable ali modeme. V paketu je 100 kosov...

4.86€ Brez DDV: 3.98€

10Gbp MMF SFP-Plus…

10Gbp MMF SFP-Plus…

Transceiver, 300m, 850nm..

262.45€ Brez DDV: 215.12€

16 GE + 4 GE SFP Web…

16 GE + 4 GE SFP Web…

16 gigabitnih ethernet vrat in 4 gigabitni reži SFP 10/100/1000Mbps hitrost žičnega oddajanja in spr..

195.20€ Brez DDV: 160.00€

16 portno LevelOne F…

16 portno LevelOne F…

LevelOne FSW-1650 je 16 portno 100Mbit stikalo, ki je namenjeno okoljem, kjer je važna stabilna mrež..

52.05€ Brez DDV: 42.66€

16-Port Combo KVM st…

16-Port Combo KVM st…

LevelOne KVM-1631 16-Port Combo KVM stikalo je namenjeno administatorjem za lažje upravljanje strežn..

560.96€ Brez DDV: 459.80€

16-Portno Combo KVM …

16-Portno Combo KVM …

LevelOne KVM-1630 16-Port Combo KVM stikalo je namenjeno administorjem za lažje upravljanje strežnik..

221.43€ Brez DDV: 181.50€

16-portno gigabitno …

16-portno gigabitno …

16 gigabitnih ethernet vrat 10/100/1000Mbps hitrost žičnega oddajanja in sprejemanja Veliki bloki 9K..

148.84€ Brez DDV: 122.00€

2-Port USB KVM Prekl…

2-Port USB KVM Prekl…

LevelOne dva portni KVM pretvornik nam omogoča priklop dveh naprav na en monitor, miško in tipkovnic..

40.26€ Brez DDV: 33.00€

20 GE + 4 GE Combo S…

20 GE + 4 GE Combo S…

LevelOne GEP-2450 je cenovno ugodno Web Smart Poe stikalo, ki je opremljeno z 24 gigabitnimi porti i..

683.20€ Brez DDV: 560.00€

20 portni Web Smart …

20 portni Web Smart …

LevelOne GTL-2060 je visoko performančno L2 stikalo. Ponuja nam osem 10/100/1000 Mbps portov in 12 f..

1,830.00€ Brez DDV: 1,500.00€

Prikazujem 1 do 12 od 2423 (202 strani)